İstanbul CNC Torna İmalat Hizmletleri İşleri Tezgahları Operatörü

Buraya reklam veriniz.

Hakkımızda

Demirci Kardeşler - CNC İstanbul

Kısa ve öz olarak işletmemizin öz tarihçesinden bahsedecek olursak;
Temelleri 1984 yılının Haziran ayında atılan firmamız 1988 yılının Şubat ayının 12’sinde Demirci Kardeşler Oto Yan Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. unvanıyla tescil edilerek şirketleşme adımıyla yoluna devam etmiştir. 1984 yılından bu yana Güngören’deki kendi mülkünde faaliyetlerine devam etmekte olan firmamız üç ortaklıdır.

İstanbul CNC Torna İmalat Hizmletleri İşleri Tezgahları Operatörü Güngören CNC, Zeytinburnu CNC, CNC Torna Otomat, CNC Hizmetleri
CNC Operatör
Vizyonumuz: Faaliyetini yürüttüğümüz CNC Operatör sektöründe bir numaralı firma olmak. 
Tamamıyla müşteri odaklı çalışan işletmemiz, satış öncesi ve özellikle de satış sonrası tam anlamıyla 7/24 destek vermeye her daim hizmetlerinize hazırdır.

Misyonumuz: Toplumun değerlerini öne alarak, bireysel müşteri memnuniyeti bizim için öncelikli çalışma prensiplerimizdendir. 
Müşterilerimizin beklentisi üzerinden en iyi şekilde hizmet vermeye ve müşteri - işletme arasındaki ilişkiyi ilerletmeye yönelik çalışma faaliyetlerimizi yürütmek misyonumuzun temel kurallarındandır.
cncoperator.net - Online satış pazarlama teknik operasyon birimi

0 yorum:

Reklam

Reklam

İstanbul CNC Hizmetleri

İstanbul CNC Hizmetleri
İstanbul CNC Hizmetleri

İletişim

Ad

E-posta*

Mesaj*

Copyright © İstanbul CNC Torna İmalat Tezgahları Operatörü Hizmletleri İşleri | Powered by Blogger Design by Nuxe | Blogger Theme by AK SEO